Gizlilik Politikası – Domal Fansub

Gizlilik Politikası

•Giriş

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Domal Fansub olarak okuyucularımızın gizliliğine önem ve saygı duyuyoruz. Bu nedenle bu Gizlilik Politikasını hazırladık. Bu metinde sizlere hangi verilerinizi topladığımızı, toplama amacımızı ve bu verili nasıl kullandığımızı anlatacağız. Bu gizlilik politikası yalnızca internet sitemiz https://domalfansb.com için geçerlidir. Eğer Gizlilik Politikamızı kabul etmiyorsanız internet sitemizi kullanmamanızı öneririz.

•Bağlantılar

İnternet sitemiz üçüncü kişilere ait internet sitelerine bağlantılar içeriyor. Bu internet siteleri için gizlilik politikamız geçerli değildir. Üçüncü kişilere ait internet sitelerinin gizlilik politikalarını okumadan yaptığınız veri alışverişine dair hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

•Veri toplama amacımız

Kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi yalnızca size iyi bir hizmet sunmak için ihtiyaç duyduğumuz zamanlar kullanmak üzere topluyoruz. (E-mail adresiniz, kullanıcı adınız ve IP adresiniz topladığımız verilerdir.) Topladığımız verileri siteyi kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca saklar ve yalnızca sizin bilginiz, izniniz dahilinde yasal yollardan kullanırız.

•Hangi verileri topluyoruz?

İnternet sitemize üye olurken ve içeriklerimize yorum yaparken bize açtığınız Kullanıcı adı ve e-mail adresinizi topluyoruz. Bunlara ek olarak üyelik sırasında kaydedilen IP adresinizi saklıyoruz.

•Topladığımız verileri nasıl kullanıyoruz?

Bize açmış olduğunuz verileri, sizi bildiri mailleri göndermek, kullanıcı profilinizi oluşturmak ve internet sitemizdeki özelliklerden faydalanabilmenizi sağlamak, dilediğiniz serilere yorum yapma beğenme gibi hizmetlerden yararlanmanızı sağlamak amacıyla kullanıyoruz.

IP adresiniz, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında ki kanun’dan kaynaklanan yasal yükümlülüğümüzü yerine getirmek amacıyla topluyor ve saklıyoruz.

•Verilerinizi ne kadar süre boyunca saklıyoruz?

Üye olurken bize açmış olduğunuz verileri internet sitemize üyeliğiniz devam ettiği süre boyunca saklarız. IP adresiniz ise sistemimizde sadece 1 yıl süreyle saklanmaktadır.

•Verilerinizin paylaşımı

Yasal yükümlülüğümüzü yerine getirmek için resmi merciler ve mahkemelerden gelen bildirilere cevap vermek amacı dışında verilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

Bu Gizlilik Politikasında hangi verilerinizi toplayıp sakladığımız, verilerinizi toplama amacımız ve nasıl kullandığımız açıklanmış olup tekrar belirtmek gerekirse verilerinizi hiçbir ticari amaç gütmeksizin yalnızca size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla topluyor, saklıyor ve gerektiğinde kullanıyoruz. Verilerinizi ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirme gibi bir hakka sahip değiliz.

Gizlilik Politikamızda her zaman değişiklik yapma hakkına sahibiz, önemli değişiklikler yaptığımızda ise bunları sizinle paylaşma yükümlülüğündeyiz. Bu yüzden esaslı değişiklikler yaptığımızda bunu sizlere bildireceğiz.

Bu Gizlilik Politikası yalnızca https://domalfansb.com sitesinde geçerlidir.

Bu Gizlilik Politikası ile alakalı herhangi bir sorunuz olursa domalfansub1@gmail.com mail hesabı ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

YASAL UYARI
Sitemizde yayımlanan bütün seriler tamamen gönüllü insanların yaptığı paylaşımlar olup, hiçbir ticari amaç gütmez. Eğer sitemizde bulunan mangaların şahsınızı ya da şirketinizin yayın haklarını çiğnediğini düşünüyorsanız lütfen domalfansub1@gmail.com mail hesabına bildiriniz.